Проставки

Модератор: Киселёв Яков Вадимович

Ответить
zimzimi
Контактная информация:

Проставки

Сообщение zimzimi »

Добрий день! Я розглядаю можливість встановлення проставок на свій автомобіль. Для чого вони призначені і які мають переваги? Чи безпечно їх використовувати? Які існують типи проставок, з яких матеріалів вони виготовляються? Як правильно підібрати проставки для моделі мого авто? Чи можливо встановити їх самостійно або краще звернутися до професіоналів? Також цікавить ціновий діапазон і де можна придбати якісні проставки?
Нравится, не нравится - империя развалится!
mawkoi
Контактная информация:

Проставки

Сообщение mawkoi »

Нещодавно я придбав проставки в магазині "Автопроставка" в Одесі. Основне їх призначення - збільшити кліренс, тобто підвищити дорожній просвіт автомобіля для кращої прохідності на бездоріжжі або нерівних поверхнях. При правильному підборі та встановленні, проставки не впливають негативно на керованість і безпечні у використанні. Існують різні типи: поліуретанові, металеві, регульовані та нерегульовані. У "Автопроставці" мені допомогли підібрати оптимальний варіант для моделі мого авто. Встановлення не надто складне, але потребує певних навичок. Досвідчений автолюбитель може впоратись самостійно, ретельно дотримуючись інструкції. Якщо сумніваєтесь - краще зверніться до професіоналів. Ціни на якісні проставки у "Автопроставці" доступні, асортимент широкий.
Хотят ли русские войны?
Спросите вы у Сатаны,
И вам ответит Сатана:
Везде, где русские - война!
Ответить